KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12767434
nr 1276 7434
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1946, ca 30x22cm
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:08:27
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers